Środki chemiczne

Eilfix logo

Firma ZIPex jest autoryzowanym dystrybutorem środków czystości marki Eilfix produkowanej przez niemiecką firmę Becker Chemie. Firma ta istnieje na rynku od 80lat, a jej produkty to w większości wydajne koncentraty wytwarzane w oparciu o najnowsze technologie, przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Kupując koncentraty oszczędzacie Państwo pieniądze.

 


SPULAN GSM

   Spulan GSM 

Zasadowy płyn myjąco-dezynfekujący do przemysłowych zmywarek naczyń z automatycznym dozownikiem środka myjącego. Przeciętne dozowanie: 2÷4 g / 1l wody w zależności od stopnia zabrudzenia mytych naczyń.

Opakowania:20l., 10l.

 


SPULAN GSM OC bez chloru

Spulan OC

Skoncentrowany zasadowy płyn myjący przeznaczony do wszelkiego typu zmywarek gastronomicznych z automatycznym dozownikiem środka myjącego. Na aktywnym tlenie, nie zawiera chloru. Nie stosować do aluminium. Dozowanie 2-5 g / 1L wody w kąpieli myjącejrzemysłowych zmywarek naczyń z automatycznym dozownikiem środka myjącego.

Opakowania: 10l, 20l, 25l

 


SPULAN KS

Spulan KS

Płynny, o odczynie kwaśnym, środek nabłyszczający przeznaczony do wszelkiego typu zmywarek gastronomicznych stosowany przy średniej i wysokiej twardości wody. Dozowanie w cyklu płukania 0,3-0,5 ml / 1L wody.

Opakowania: 1l, 5l, 10l

 


 


SPULAN P Proszek

Spulan P Proszek

Niepieniący, intensywny proszek do mycia zastawy stołowej w zmywarkach gastronomicznych w punktach zbiorowego żywienia, takich jak restauracje, bary, kuchnie szpitalne, kantyny itp. Dozowanie w zależności od twardości wody i zabrudzenia: 2-4 g / 1L wody.

Opakowania: 5kg, 10kg


SPULAN GSM GL

 

Spulan GSM GL


 

Płyn przeznaczony do mycia zastawy szklanej we wszelkiego typu zmywarkach gastronomicznych z automatycznym dozownikiem środka myjącego. Nie zawiera chloru. Skutecznie usuwa wszelkie pozostałości po piwie, winie, koktajlach, sokach itp. Jest środkiem bezwonnym i bezpiecznym dla dekoracji na szkle.

Zawiera formułę, dzięki której piwo nie traci szybko pianki,
a w szampanie cały czas unoszą się bąbelki.

Opakowania: 10lSPULAN GSM GL

 

Konvektan


 

Specjalistyczny wysoko-alkaliczny preparat rozpuszczający tłuszcz do zastosowań profesjonalnych w piecach konwekcyjno-parowych wyposażonych w automatyczne systemy myjące w obiektach gastronomicznych i innych obszarach przemysłu spożywczego. Czyści dokładnie wszystkie tłuste i oleiste zabrudzenia oraz zaskorupiałe przypalenia. Typowe dozowanie ok 1:10. pH ok 14.

Opakowania: 10lKMR Proszek


KMR Pulver Proszek z dodatkiem aktywnego tlenu do usuwania garbników oraz osadów kawowych w ekspresach do kawy. Czyści porcelanę oraz wewnętrzne powierzchnie termosów z osadów kawy i herbaty. Dozowanie od 10 g do 20 g na 1L wody.

Opakowania: 1kgKMR Tabletki

KMR tabs Środek czyszczący w tabletkach z dodatkiem aktywnego tlenu do usuwania garbników oraz osadów kawowych w automatycznych ekspresach do kawy. Opakowanie zawiera 250 tabletek. Waga 1 tabletki = 2 gramy. Dozowanie zgodne z instrukcją producenta ekspresu.

Opakowania: 250szt tabl. x2gKMR Flussig

KMR Flussig Zasadowy płyn do czyszczenia ekspresów do kawy. Efektywny już przy stężeniu 1g na litr roztworu. Wykazuje działanie dezynfekujące.

Opakowania: 10lMR-1

MR 1 Płyn do czyszczenie toru spieniania mleka w ekspresach do kawy. Nadaje się do czyszczenia wszystkich standardowych ekspresów do kawy wyposażonych w przystawki do spieniania mleka. Usuwa zabrudzenia tłuszczowe i pozostałości białek. Może być stosowany do czyszczenia zewnętrznych powierzchni urządzenia. Nie pogarsza jakości smaku. Zawiera składniki konserwujące czyszczone elementy. Wykazuje działanie odkamieniające. Przeciętne stężenie robocze od ok 1:10 do ok 1:20. pH ok 2.

Opakowania: 1l, 5l, 10l

 

Pelen asortyment środków marki EILFIX znajduje się tutaj:

Produkty marki Eilfix

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka plików cookieZamknij