Urządzenia chłodnicze

 

Komory chłodnicze i mroźnicze

szafy-chlodnicze-i-mroznicze Wykonujemy komory chłodnicze i mroźnicze  o dowolnych wymiarach, wolnostojące, bądź w przeznaczonych pod chłodnie pomieszczeniach. Możemy zamontować drzwi suwane lub otwierane. Wykonujemy pełną obsługę od wniesienia elementów chłodni na miejsce montażu, po montaż do gotowej chłodni i podłączenie wcześniej dobranego przez nas, odpowiedniego układu chłodniczego ze sterowaniem elektronicznym.

 

Szafy chłodnicze i mroźnicze

szafy-chlodnicze-i-mroznicze W naszej ofercie posiadamy szafy chłodnicze i mroźnicze wykonane z blachy malowanej proszkowo (białe), ze stali galwanizowanej oraz nierdzewnej.

 

Stoły chłodnicze i mroźnicze

stoly-chlodnicze-i-mroznicze W ofercie posiadamy stoły chłodnicze i mroźnicze między innymi takich producentów: Edesa, Fagor, Stalgast, RM Gastro.

 

Kostkarki do lodu

kostkarki-do-lodu-2 Urządzenia do produkcji lodu producentów: RM Gastro, Scotsman, Fagor ...

 

Witryny chłodnicze

witryny-chlodnicze-2 Oferujemy Państwu witryny nastawne jak i wolnostojące.

 

Schładzarko-zamrażarki szokowe    

schladzarko-zamrazalki-szokowe-2 Schładzarko-zamrażarki szokowe znajdują zastosowanie w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz w restauracjach, wspomagając pracę kucharza. Dania nie tracą walorów smakowych, nie rozwarstwiają się, co powoduje, że smakują, jak przygotowane bezpośrednio przed podaniem.

 

Lodówki na próbki    

lodowki-na-probki Chłodziarka do przechowywania próbek żywności przeznaczona jest głównie dla zakładów żywienia zbiorowego.

 

Profesjonalny Sprzęt Chłodniczy LIEBHERR

profesjonalny-sprzet-chlodniczy-liebherr-2 Szeroki wybór szaf chłodniczych, mroźniczych oraz zamrażarek skrzyniowych o zróżnicowanych pojemnościach, wyposażeniu i zastosowaniach.

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka plików cookieZamknij