Urządzenia rozdrabniające

Wilki do mielenia mięsa

wilki-do-mielenia-miesa Maszyny typu wilk przeznaczone są do mielenia wszystkich gatunków mięsa surowego i gotowanego, mogą także służyć do rozdrabniania ryb, ziemniaków i warzyw gotowanych. Urządzenia stanowią podstawowe wyposażenie gastronomii.

 


Krajalnice

Krajalnice Krajalnice żywności służą do krojenia wędlin i sera w plastry. Krajalnice są zaprojektowane i wykonane w sposób zapewniający utrzymanie najwyższych warunków sanitarnych.

 


Szatkownice

Szatkownice Szatkownice służą do rozdrabniania wielu rodzajów produktów. Pełna gama tarcz gwarantuje takich jak: plastry, słupki, wiórki, kostki, ścieranie ziemniaków, frytki i inne, gwarantuje łatwą i szybką pracę w każdej kuchni.

 


Obieraczki

Obieraczki do ziemniaków Obieraczki do ziemniaków są urządzeniami służącymi do obierania (skrobania) ziemniaków, marchwi, buraków itp. Posiadamy w sprzedaży modele o różnych wydajnościach, wykonane ze stali nierdzewnej lub blachy malowanej proszkowo.

 


Miksery

miksery Szeroka gama mikserów ręcznych, mikserów spiralnych oraz miesiarek planetarnych. Prym wiodą firmy Edesa oraz Robot Coupe.

 

 


Roboty wielofunkcyjne i cutter-wilki

roboty-wielofunkcyjne-i-cutter-wilki Roboty wielofunkcyjne składają się z cuttra/wilka oraz szatkownicy do warzyw. Dzięki odpowiedniemu doborowi tarcz rozdrabniarka nadaje się do siekania ziół i warzyw, ryb, wyrabiania ciast lekkich i drożdżowych, przygotowywania majonezów, sosów, musów i innych dodatków, a także do ubijania piany. Cutter zastępuje funkcję wilka do mielenia mięsa.

 


Rozdrabniacze odpadków (młynki koloidalne)

rozdrabniacze-odpadkow-mlynki-koloidalne Rozdrabniacze odpadków organicznych służą do mielenia takich odpadów jak: obierzyny ziemniaków, kawałki ryb, skorupki jaj, wyciśnięte cytryny i inne owoce, fusy po kawie i herbacie oraz inne miękkie odpady po posiłkach.Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityka plików cookieZamknij